JAK DBAMY O JAKOŚĆ PALIW OFEROWANYCH
NA STACJACH eMILA?

certix

ZAKUP PALIWA

Paliwa na stacjach eMILA pochodzą od krajowych producentów ORLEN i LOTOS z legalnie działających baz paliw na terenie Polski. Mapka z bazami dostępna jest tutaj.

Każda partia benzyny bezołowiowej oraz oleju napędowego przechodzi badania laboratoryjne, potwierdzeniem czego są certyfikaty jakości paliwa dołączane do każdej dostawy.

Certyfikat jakości potwierdza spełnienie polskich wymagań jakościowych dla paliw ciekłych uregulowanych rozporządzeniem Ministra Gospodarki (Dz. U z dn. 23 października 2015r. poz. 1680).

certix

MONITORING DOSTAW

Trasa przejazdu autocysterny od momentu załadunku paliwa w bazie paliw do miejsca rozładunku na stacji jest monitorowana przez system GPS.

Każdy nieautoryzowany postój jest sygnalizowany alarmem. Daje to gwarancję, że przewożony produkt pod względem ilości i jakości jest pod kontrolą.

certix

PALIWA NA STACJACH eMILA

Urządzenia pomiarowe na stacjach dają nam pełną kontrolę nad ilością i jakością wprowadzonych do obrotu paliw.

Paliwo na stacjach eMILA jest również regularnie kontrolowane przez odpowiednie instytucje państwowe:

  • Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta
  • Państwową Inspekcję Handlową

NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI, TRANSPORTU I MAGAZYNOWANIA PALIWA

Paliwo sprzedawane w sieci stacji paliw eMILA kontrolowane jest na każdym etapie łańcucha logistycznego. Dbamy o jakość paliwa już począwszy od etapu odbioru z rafinerii bądź bazy paliw i kończąc na etapie dostawy paliwa bezpośrednio na stacje, jak i na samych stacjach. Wszystkie współpracujące w ramach projektu firmy spełniają najwyższe standardy jakościowe i posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku paliwowym.

TANKUJĄC NA STACJACH eMILA MASZ PEWNOŚĆ, ŻE TANKUJESZ PRODUKT SPRAWDZONEJ JAKOŚCI.